Żegnamy starą, cieszymy się na nową. To będzie dobra perpektywa

W symboliczny sposób pożegnaliśmy poprzednią perspektywą unijną. 31 grudnia 2015 r. Klaudia Łaszczyk, Specjalista ds. realizacji projektów UE, złożyła w Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości dwa ostanie wnioski o płatność.

Wnioski złożyliśmy w imieniu dwóch firm – STARvest oraz LCR. Mimo tego że poprzednia perspektywa finansowania zakończyła się w 2013 roku, projekty ubiegające się o dotację pod koniec jej trwania, miały wydłużone terminy rozliczenia. Łącznie, przez cały okres perspektywy 2007-2013 nasz zespół złożył ok. 2 300 wniosków o płatność, co daje rocznie ok. 328 wniosków!

– To był dla nas bardzo pracowity okres – przyznaje Grażyna Warszewska, specjalista ds. realizacji projektów UE i Zastępca Kierownika Zespołu Realizacji Projektów UE w ECDF Dotacje. – Pozyskaliśmy i rozliczyliśmy dotacje dla wielu firm, byliśmy świadkami ich sukcesów oraz pomagaliśmy w rozwiązywaniu problemów. Jestem przekonana, że nowa perspektywa będzie równie udana zarówno dla nas, jak i naszych dotychczasowych i nowych klientów. 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Zobacz podobne wpisy