Zapraszamy na Targi DREMA!

Zajmujesz się branżą drzewną lub meblarską? Odwiedź stoisko ECDF Dotacje na Targach DREMA w Poznaniu. Od 13 do 16 września nasi Konsultanci i Doradcy Biznesowi będą prezentować możliwości pozyskania dotacji unijnych na rozwój przedsiębiorstw w ramach regionalnych konkursów inwestycyjnych.

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA to największa impreza targowa tej branży w Polsce, która wyznacza trendy na najbliższy rok i pozwala odnaleźć nowe kierunki rozwoju.

Nie może na niej zabraknąć ECDF Dotacje, który zna przemysł meblarski od podszewki i od lat doradza jak skutecznie pozyskać dofinansowanie z funduszy UE. Podczas targów będzie można porozmawiać z naszymi przedstawicielami, którzy wskażą, z jakich konkursów warto skorzystać, by zdobyć dofinansowanie na planowane inwestycje.

Podczas Targów zaproponujemy promocyjne rozwiązania przy zawieraniu umów specjalnie dla Klientów DREMY. Zapraszamy do rozmowy!

Masz pytania dotyczące naszej obecności na Targach DREMA? Skontaktuj się z Joanną Werner, Koordynatorem Działu Doradztwa Biznesowego, pod adresem j.werner@ecdf.pl lub telefonicznie pod numerem +48 784 089 075.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Zobacz podobne wpisy