Profesjonaliści dla Profesjonalistów

ECDF Dotacje partnerem otwartego seminarium Profesjonaliści dla profesjonalistów dedykowanego producentom w przemyśle meblarskim. To wydarzenie organizowane przez TopSolution we współpracy z wydziałami technicznymi uczelni wyższych i firmami dostarczającymi rozwiązania dla branży meblarskiej.

Tegoroczna edycja będzie odbywała się pod hasłem Optymalizacja i integracja procesów sprzedażowych i produkcyjnych w branży meblarskiej. Goście seminarium będą mieli możliwość między innymi uczestniczenia w certyfikowanych warsztatach z oprogramowania TopSolid Wood oraz wysłuchania prezentacji i wykładów organizatorów oraz gości przedsięwzięcia.

Zapraszamy na prezentację Marii Chmiel, Konsultanta ds. funduszy UE ECDF Dotacje, pod tytułem PERSPEKTYWA WIELKICH MOŻLIWOŚCI. Dotacje z UE na realizację przedsięwzięć z branży meblarskiej. Maria pokrótce przedstawi możliwości pozyskania dofinansowania UE z projektów regionalnych i krajowych, do których firmy z branży meblarskiej mogą aplikować w aktualnej perspektywie. Słuchacze dowiedzą się, jakie są możliwości pozyskania dotacji na budowę, rozbudowę czy zakup hali produkcyjnej, na stworzenie nowego parku maszynowego lub rozbudowanie istniejącego. Maria przekaże wszystkie niezbędne informacje, by skutecznie zdobyć dotację: obowiązujące terminy składania wniosków, mapę pomocy regionalnej oraz czynniki sukcesu.

Ponadto, ECDF Dotacje będzie przez cały czas obecne na seminarium. Na stoisku goście będą mogli porozmawiać z naszymi konsultantami i zasięgnąć porady, jak składać wnioski dotacyjne, by osiągnąć sukces i zrealizować marzenia. Zapraszamy 9 i 10 czerwca na Wydział Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu! Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Organizatorzy proszą o potwierdzenie obecności na adres e-mailowy marketing@topsolution.pl

Facebook
Twitter
LinkedIn

Zobacz podobne wpisy