Nabór wniosków trwa!

Przedsiębiorcy, czas na działanie! W październiku kończy się termin naboru wniosków w popularnych konkursach regionalnych i ogólnopolskich. To ostatni dzwonek, by pozyskać dofinansowanie na Wasze projekty.

Ze względu na duże zainteresowanie, wydłużony został nabór wniosków w Działaniu 3.3. Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności gospodarczej RPO Województwa Śląskiego, który pierwotnie miał trwać do 6 października. Do 14 października wnioski mogą składać przedsiębiorcy z województwa kujawsko-pomorskiego, którzy chcą skorzystać z możliwości oferowanych przez Poddziałanie 1.6.2 Dotacje dla innowacyjnych MŚP.

31 października kończy się nabór dla dwóch konkursów: ogólnopolskiego Działania 2.1. Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw POIR oraz dolnośląskiego Działania 1.5 Rozwój produktów i usług w MŚP.

Oczekujemy na ogłoszenie terminu naboru wniosków na Poddziałanie II.3.1. Innowacje w MŚP RPO Województwa Łódzkiego. Do końca roku trwa też nabór ciągły tzw. „Szybkiej ścieżki”, czyli Działania 1.1.1 POIR, a do 30 stycznia 2017 r. można składać wnioski w ramach Poddziałania 2.3.2 Bony na innowacje dla MŚP.

Potrzebujesz sprawnej pomocy przy tworzeniu wniosków? Zgłoś się do nas! Czekamy na maile pod adresem dotacje@ecdf.pl.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Zobacz podobne wpisy