MŚP też może być innowacyjne!

1 000 000 000 PLN do rozdania dla innowacji w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach – to oferuje Poddziałanie 2.3.2 Bony na innowacje dla MŚP POIR. Można otrzymać dofinansowanie nawet na poziomie 80%!

Głównym celem tego konkursu jest wsparcie projektów, które obejmują zakup usługi polegającej na opracowaniu nowego lub znacząco ulepszonego produktu czy usługi, technologii produkcji lub projektu wzorniczego. Można również otrzymać dofinansowanie na dodatkowe koszty realizacji projektów, w tym na usługi dotyczące innowacji nietechnologicznej oraz materiałów niezbędnych do przeprowadzenia działań.

Nabór trwa do 30 stycznia 2017 roku i podzielony jest na dwumiesięczne etapy. Minimalna wartość projektu wynosi 60 000 PLN, maksymalna – 400 000 PLN.

Dlaczego warto? Między innymi ze względu na wysoki poziom dofinansowania – wynosi 80% dla mikro i małych przedsiębiorstw oraz 70% dla średnich.

Chcesz wziąć udział w kolejnym etapie naboru? Skontaktuj się z nami – pod adresem dotacje@ecdf.pl udzielimy Ci więcej informacji.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Zobacz podobne wpisy