• (61) 226 13 40

Małopolskie

1.11 Rozwój MŚP w obszarze cyfryzacji i Przemysłu 4.0

1.11 Rozwój MŚP w obszarze cyfryzacji i Przemysłu 4.0 (Małopolska)

Działanie 1.11 Rozwój MŚP w obszarze cyfryzacji i Przemysłu 4.0 to instrument oferujący bezzwrotne dotacje na wdrożenie rozwiązań z zakresu robotyzacji i cyfryzacji w małopolskich przedsiębiorstwach.

1.12 Wdrażanie innowacji (małopolskie)

Działanie ‘1.12 Wdrażanie innowacji’ to instrument oferujący wsparcie dotacyjne dla małopolskich firm na inwestycje dotyczące wdrożenia wyników prac badawczo-rozwojowych.

1.1 Prace B+R z przygotowaniem do wdrożenia (Małopolska)

Działanie ‘1.1 Prace B+R z przygotowaniem do wdrożenia’ to instrument oferujący wsparcie dotacyjne na realizację prac badawczo-rozwojowych w małopolskich firmach.

1.14 Internacjonalizacja MŚP (małopolskie)

Działanie ‘1.14 Internacjonalizacja MŚP’ to instrument oferujący wsparcie dotacyjne na zwiększanie aktywności międzynarodowej małopolskich przedsiębiorstw poprzez wsparcie doradcze i udział w targach o charakterze międzynarodowym.
Dig.It Transformacja Cyfrowa Polskich MŚP

Dig.IT Transformacja Cyfrowa Polskich MŚP (ARP)

‘Dig.IT Transformacja Cyfrowa Polskich MŚP’ to instrument Agencji Rozwoju Przemysłu (ARP) oferujący bezzwrotne dotacje na wdrożenie specjalistycznych rozwiązań cyfrowych w polskich firmach.
Inwestycje we wdrażanie technologii i innowacji środowiskowych

Inwestycje we wdrażanie technologii i innowacji środowiskowych, w tym związanych z GOZ (KPO)

A2.2.1. Inwestycje we wdrażanie technologii i innowacji środowiskowych, w tym związanych z GOZ to instrument uruchamiany w ramach Krajowego Planu Odbudowy (KPO) oferujący bezzwrotne dotacje dla przedsiębiorstw na inwestycje związane z wdrażaniem technologii ukierunkowanych na zmniejszenie ilości odpadów, ponowne ich wykorzystanie lub recykling oraz zwiększenie efektywności energetycznej.
Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl