Inkubacja B+R

Obecnie w niemal każdym konkursie dotacyjnym przeprowadzenie bądź wdrożenie prac badawczo-rozwojowych jest podstawowym kryterium wejścia. Jeśli nie posiadasz badań, kontaktów z naukowcami, pomysłu na innowacje, nie chcesz się tym zajmować – pomożemy w ramach Inkubacji B+R. W ramach inkubacji ciężar koordynacji współpracy z jednostkami naukowymi, opracowania B+R i technologii dla projektu bierzemy na siebie. Podstawowym celem procesu inkubacji jest rozpoczęcie współpracy na wczesnym etapie projektu i podniesienie szans na pozyskanie finansowania.

Inkubacja B+R obejmuje:
Usługa Inkubacji B+R opiera się na pracy Zespołu ekspertów ECDF Dotacje oraz współpracujących jednostek naukowych, topowych ekspertów branżowych, uznanych kancelarii patentowych oraz profesjonalnych doradców podatkowych. Unikalną wartością dla Klienta jest możliwość oddania w ręce ekspertów obszaru prac badawczo-rozwojowych – dzięki temu firma może skupić się na swojej bieżącej działalności.

Najczęściej zadawane pytania

Jest wiele źródeł, z których możesz otrzymać środki. Naszą rolą jest analiza dostępnych unijnych i krajowych programów pomocowych. Szukamy dostępnych dla Ciebie źródeł finansowania i oceniamy szanse Twojej firmy na zdobycie wsparcia.

Popularnym elementem oceny merytorycznej są Panele Ekspertów, czyli indywidualne spotkania oceniających z wnioskodawcą w celu prezentacji wniosku i przeprowadzenia sesji pytań i odpowiedzi. Nawet najlepiej opracowany wniosek nie będzie w stanie się obronić, jeśli wnioskodawca nie przygotuje się odpowiednio do tego spotkania. Na tym etapie gwarantujemy cały szereg działań przygotowawczych, w tym przede wszystkim symulacje właściwego panelu z udziałem zewnętrznych recenzentów w postaci najbardziej doświadczonych ekspertów ECDF Dotacje.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Inkubacji B+R?

Skontaktuj się z Menadżerem Innowacji - Sławomirem Labakiem

telefon

784 090 283

mail

s.labak@ecdf.pl