• (61) 226 13 40

Łódzkie

Kredyt Ekologiczny

Kredyt Ekologiczny – FENG | BGK

Kredyt Ekologiczny to nowy produkt BGK wspierający inwestycje firm w poprawę efektywności energetycznej poprzez modernizację posiadanej infrastruktury.
Konkurencyjność MŚP - Wdrożenie innowacji

01.05 Konkurencyjność MŚP – Wdrożenie innowacji (łódzkie)

Działanie ‘01.05 Konkurencyjność MŚP - Wdrożenie innowacji’ to instrument oferujący wsparcie dotacyjne na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w łódzkich MŚP.
09.01 Gospodarka w transformacji – wdrożenie innowacji, wyników prac B+R

09.01 Gospodarka w transformacji – wdrożenie innowacji (łódzkie)

Działanie '09.01 Gospodarka w transformacji – wdrożenie innowacji, wyników prac B+R' to instrument wdrażany w ramach Funduszu Sprawiedliwej Transformacji oferujący bezzwrotne dotacje na wdrażanie innowacji dla firm z 35 gmin objętych transformacją z podregionu piotrkowskiego i sieradzkiego w województwie łódzkim.
Konkurencyjność MŚP - Wdrożenie wyników prac B+R

01.05 Konkurencyjność MŚP – Wdrożenie wyników prac B+R (łódzkie)

Działanie ‘01.05 Konkurencyjność MŚP - Wdrożenie wyników prac B+R’ to instrument oferujący wsparcie dotacyjne na wdrożenie wyników prac badawczo-rozwojowych w łódzkich MŚP.
01.02 Usługi badawcze z wdrożeniem dla przedsiębiorstw

01.02 Usługi badawcze z wdrożeniem dla przedsiębiorstw (łódzkie)

Działanie ‘01.02 Usługi badawcze z wdrożeniem dla przedsiębiorstw’ to instrument oferujący wsparcie dotacyjne na zakup usługi badawczej związanej z rozwojem produktu/technologii, z możliwością wdrożenia.

09.01 Gospodarka w transformacji – wsparcie badań (łódzkie)

Działanie ‘09.01 Gospodarka w transformacji – wsparcie badań’ to instrument wdrażany w ramach Funduszu Sprawiedliwej Transformacji oferujący bezzwrotne dotacje na opracowywanie i wdrażanie innowacji dla firm z 35 gmin objętych transformacją z podregionu piotrkowskiego i sieradzkiego w województwie łódzkim.
Koszyk na zakupy
ECDF DOTACJEMONITORING DOTACJI UE

Bądź na bieżąco z dotacjami i preferencyjnymi pożyczkami dla Twojego przedsiębiorstwa. Zapisz się do bezpłatnej usługi monitorowania dotacji - zawsze aktualne informacje o dostępnych programach prosto na Twoją skrzynkę.