Program Operacyjny „Innowacyjne Biuro” – warsztaty kreatywne

W ECDF pozyskujemy dotacje także dla siebie. Przez dwa dni kreatywnych warsztatów pracowaliśmy nad pomysłami, które pozwolą usprawnić naszą wspólną przestrzeń. Program Operacyjny „Innowacyjne Biuro” uznajemy za otwarty!

Jak możemy poprawić naszą wspólną przestrzeń, aby efektywniej pokonywać codzienne wyzwania? Co zrobić, aby praca była jeszcze przyjemniejsza? Co usprawnić, aby biurowa atmosfera pobudzała nas do działania? Na te pytania szukaliśmy odpowiedzi przez dwa dni kreatywnych warsztatów. 15 i 16 lutego podzieleni na dziesięć kilkuosobowych zespołów wygenerowaliśmy setki pomysłów i stworzyliśmy dziesięć prototypów najbardziej perspektywicznych rozwiązań. Czyli wycinaliśmy, kleiliśmy, lepiliśmy i rysowaliśmy! Podczas prezentacji pomysłów pojawiły się takie propozycje jak zajęcia z jogi, ogródek letni, czy strefa wypoczynku.

Przez najbliższe dni będziemy dopracowywać pomysły, wyszukiwać podwykonawców i tworzyć budżety. Później czeka nas prezentacja najlepszych pomysłów, intensywna kampania wyborcza oraz głosowanie. Projekt, który uzyska najwięcej głosów, uzyska specjalne dofinansowanie od Zarządu ECDF Dotacje.

Ogłoszenie wyników naboru Programu Operacyjnego „Innowacyjne Biuro” już na początku marca!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Zobacz podobne wpisy