Profesjonaliści dla Profesjonalistów, czyli opowiadamy o dotacjach na seminarium branży meblarskiej

„Perspektywa wielkich możliwości. Dotacje z UE na realizację przedsięwzięć z branży meblarskiej” – tak brzmiał tytuł wystąpienia Marii Chmiel, Konsultanta ds. Funduszy UE, na VII edycji Profesjonaliści dla Profesjonalistów, która odbyła się 9 i 10 czerwca 2016 roku. Maria przedstawiła możliwości pozyskania dofinansowania UE z projektów regionalnych i krajowych, do których firmy z branży meblarskiej mogą aplikować w aktualnej perspektywie.

W czwartek i piątek Wydział Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zapełnił się przedstawicielami wyjątkowo bliskiej nam branży meblarskiej, dla której pracujemy od kilkunastu lat. Słuchacze mogli dowiedzieć się, jakie są możliwości pozyskania dotacji na budowę, rozbudowę czy zakup hali produkcyjnej, na stworzenie nowego parku maszynowego lub rozbudowanie już istniejącego.

Na stoisku ECDF Dotacje przekazywaliśmy wszystkie praktyczne informacje dotyczące funduszy unijnych: obowiązujące terminy składania wniosków, mapę pomocy regionalnej oraz czynniki sukcesu.

Bardzo dziękujemy za cenne rozmowy i wartościowe spotkania. Były dla nas ogromną przyjemnością. Mamy nadzieję, że nasze podpowiedzi przełożą się na realne zmiany w przedsiębiorstwach.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Zobacz podobne wpisy