Fundusze dla firm produkcyjnych z Podlasia

Prowadzisz przedsiębiorstwo produkcyjne na Podlasiu i spełniasz kryterium mikro-, małego lub średniego przedsiębiorstwa? Możesz ubiegać się o dotację na wdrożenie rozmaitych rodzajów innowacji w ramach Działania 1.3 RPO Województwa Podlaskiego! Zostały ostatnie dni, by przygotować wniosek.

Działanie 1.3 „Wspieranie inwestycji w przedsiębiorstwach” jest skierowane do przedsiębiorców, którzy pragną rozwijać swoje firmy produkcyjne. Dofinansowanie będzie można przeznaczyć między innymi na rozbudowę przedsiębiorstwa, wprowadzanie zmian w procesie produkcyjnym czy inwestycję w sprzęt produkcyjny. Warunkiem jest jednak, by zmiany te skutkowały wprowadzeniem na rynek nowych produktów lub ulepszeniem już istniejących.

Budżet działania to 60 000 000 PLN, a wartość wydatków kwalifikowanych musi mieścić się w przedziale od 100 000 PLN do 20 000 000 PLN. Działanie to charakteryzuje wysoki poziom dofinansowania – 60% dla średnich przedsiębiorstw i 70% dla mniejszych.

Jeśli chcesz złożyć wniosek, nie czekaj! Nabór rozpoczyna się już 25 lipca 2016 r. i potrwa do 23 sierpnia. Skontaktuj się z nami pod adresem dotacje@ecdf.pl – pomożemy Ci osiągnąć sukces!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Zobacz podobne wpisy