• (61) 226 13 40

Lubelskie

Projekty badawczo-wdrożeniowe

1.3 Projekty badawczo-wdrożeniowe realizowane przez przedsiębiorstwa (lubelskie)

Działanie 01.03 Projekty badawczo-wdrożeniowe realizowane przez przedsiębiorstwa to instrument oferujący kompleksowe wsparcie dotacyjne na opracowywanie i wdrażanie innowacji w lubelskich firmach.

1.3 Projekty B+R (lubelskie)

Działanie ‘1.3 Projekty B+R’ to instrument oferujący wsparcie dotacyjne na realizację prac badawczo-rozwojowych w lubelskich firmach.
Gospodarka o obiegu zamkniętym w MŚP

Gospodarka o obiegu zamkniętym w MŚP (Polska Wschodnia)

‘Gospodarka o obiegu zamkniętym w MŚP’ to dwuetapowy instrument uruchamiany w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej oferujący wsparcie dotacyjne dla przedsiębiorstw na opracowanie strategii i wdrożenie działań z obszaru GOZ.
3.8 GOZ w przedsiębiorstwach

3.8 GOZ w przedsiębiorstwach (lubelskie)

Działanie 3.8 GOZ w przedsiębiorstwach to instrument oferujący wsparcie dotacyjne dla lubelskich firm na realizację inwestycji związanych z minimalizacją zużycia surowców, ilości wytwarzanych odpadów, strat energii.
Lubelskie MŚP na rynkach zagranicznych

2.7 Lubelskie MŚP na rynkach zagranicznych

Działanie 2.7 Lubelskie MŚP na rynkach zagranicznych to instrument oferujący wsparcie dotacyjne na promocję oferty lubelskich MŚP poprzez udział w międzynarodowych imprezach targowych i misjach gospodarczych.
Dig.It Transformacja Cyfrowa Polskich MŚP

Dig.IT Transformacja Cyfrowa Polskich MŚP (ARP)

‘Dig.IT Transformacja Cyfrowa Polskich MŚP’ to instrument Agencji Rozwoju Przemysłu (ARP) oferujący bezzwrotne dotacje na wdrożenie specjalistycznych rozwiązań cyfrowych w polskich firmach.
Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl