Fundusze na pobudzenie województwa kujawsko-pomorskiego

Przedsiębiorcy z województwa kujawsko-pomorskiego, ta wiadomość jest specjalnie dla Was! Niedługo zostanie ogłoszony nabór do konkursu w ramach Poddziałania 1.6.2 Dotacje dla innowacyjnych MŚP. Celem całego Działania 1.6 jest pobudzenie przedsiębiorstw z regionu do zainicjowania wdrażania innowacyjnych rozwiązań – produktowych, marketingowych, procesowych lub organizacyjnych. Już teraz warto przygotować się do konkursu.

Nie znamy jeszcze wszystkich szczegółów związanych z konkursem, ale już teraz można określić typ przedsiębiorców oraz projektów, która się do niego kwalifikują. O fundusze unijne z Poddziałania 1.6.2 mogą ubiegać się firmy z sektora MŚP, które chcą zainwestować w rzeczowe aktywa trwałe oraz wartości niematerialne i prawne, a także wdrożyć w przedsiębiorstwie wyniki prac badawczo-rozwojowych. Cel tych działań musi być jeden – wprowadzenie na rynek nowych produktów, procesów lub usług.

Dodatkowe punkty przy staraniu się od dofinansowanie można uzyskać po wykazaniu, że projekt wpisuje się w zakres regionalnej strategii inteligentnej specjalizacji (bezpieczna żywność, motoryzacja, transport, logistyka) oraz zakłada wdrożenie ekoinnowacji.

Jesteś zainteresowany tym konkursem? Napisz do naszych konsultantów. Oni trzymają rękę na pulsie i powiadomią Cię, jak tylko poznamy więcej szczegółów. Te pieniądze mogą być Twoje! Pisz na dotacje@ecdf.pl

Facebook
Twitter
LinkedIn

Zobacz podobne wpisy