• (61) 226 13 40

Wojciech Barczak

Doradca ds. funduszy UE

Absolwent międzynarodowych stosunków gospodarczych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Ścieżkę zawodową rozpoczął od razu od sprzedawcy międzynarodowego w branży meblowej, łącząc tym samym pasję do podróżowania z prowadzeniem sprzedaży. Do ECDF Dotacje dołączył w czerwcu 2023 r., rozpoczynając od stażu w Dziale Doradztwa Biznesowego. Od października 2023 r. pełni rolę Doradcy biznesowego. Charakteryzuje go pracowitość, otwartość oraz bogata wiedza z zakresu prowadzenia biznesu i inwestycji. Poza pracą dokształca się z obszaru finansów i energetyki.

Prywatnie uwielbiam gotować, podróżować i czytać książki. Nie ma nic lepszego od pysznego jedzenia - gdzieś na końcu świata, z ulubioną książką w ręku.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl