• (61) 226 13 40

Sebastian Tembłowski

Menadżer Sprzedaży

Doświadczony pośrednik kredytów unijnych z ponad 7-letnim doświadczeniem w branży finansowej. W swojej karierze zajmował się pomocą w pozyskiwaniu funduszy UE dla firm i instytucji publicznych w Polsce. Karierę rozpoczął jako doradca klienta biznesowego w zakresie kredytów inwestycyjnych. Następnie zdobywał doświadczenie pozyskując finansowanie dla podmiotów biznesowych w ramach dostępnych programów unijnych. Z ECDF Dotacje związany od początku 2023 r. Bogate doświadczenie zdobyte w branży finansowej w obszarze funduszy UE pozwala efektywnie doradzać Klientom w efektywnym wykorzystaniu dostępnych zasobów finansowych.

Pasjonuję się kosmosem i sportem, szczególnie kibicuję drużynie piłkarskiej Real Madryt. Posiadam dwie urocze świnki morskie, z którymi spędzam swój wolny czas.

Koszyk na zakupy
ECDF DOTACJEMONITORING DOTACJI UE

Bądź na bieżąco z dotacjami i preferencyjnymi pożyczkami dla Twojego przedsiębiorstwa. Zapisz się do bezpłatnej usługi monitorowania dotacji - zawsze aktualne informacje o dostępnych programach prosto na Twoją skrzynkę.