• (61) 226 13 40

Marta Błaszkiewicz

Młodsza Specjalistka ds. funduszy UE

Absolwentka gospodarki przestrzennej na Wydziale Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zainteresowanie funduszami unijnymi odkryła już podczas studiów, znajdując zaciekawienie w ogromnym potencjale wsparcia ze środków UE. Pierwsze kroki w ECDF Dotacje postawiła w kwietniu 2023 roku, rozpoczynając swoją ścieżkę zawodową od programu stażowego. Chcąc poszerzyć swoją wiedzę w zakresie rozległej tematyki funduszy unijnych kontynuowała rozwój kompetencji w tym obszarze. W październiku 2023 r. zajęła stanowisko Młodszej Specjalistki ds. funduszy UE. Biorąc czynny udział w całym procesie pozyskiwania dotacji, poznaje potrzeby i problemy, z jakimi borykają się przedsiębiorcy.

Prywatnie jestem wielką miłośniczą zwierząt i pasjonatką behawiorystyki. W wolnym czasie zgłębiam tajniki języka hiszpańskiego.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl