• (61) 226 13 40

Marta Błaszkiewicz

Młodsza Specjalistka ds. funduszy UE

Absolwentka gospodarki przestrzennej na Wydziale Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zainteresowanie funduszami unijnymi odkryła już podczas studiów, znajdując zaciekawienie w ogromnym potencjale wsparcia ze środków UE. Pierwsze kroki w ECDF Dotacje postawiła w kwietniu 2023 roku, rozpoczynając swoją ścieżkę zawodową od programu stażowego. Chcąc poszerzyć swoją wiedzę w zakresie rozległej tematyki funduszy unijnych kontynuowała rozwój kompetencji w tym obszarze. W październiku 2023 r. zajęła stanowisko Młodszej Specjalistki ds. funduszy UE. Biorąc czynny udział w całym procesie pozyskiwania dotacji, poznaje potrzeby i problemy, z jakimi borykają się przedsiębiorcy.

Prywatnie jestem wielką miłośniczą zwierząt i pasjonatką behawiorystyki. W wolnym czasie zgłębiam tajniki języka hiszpańskiego.

Koszyk na zakupy
ECDF DOTACJEMONITORING DOTACJI UE

Bądź na bieżąco z dotacjami i preferencyjnymi pożyczkami dla Twojego przedsiębiorstwa. Zapisz się do bezpłatnej usługi monitorowania dotacji - zawsze aktualne informacje o dostępnych programach prosto na Twoją skrzynkę.