• (61) 226 13 40
Maria Stefaniak

Maria Stefaniak

Młodsza Specjalistka ds. funduszy UE

Absolwentka Language, Mind, Technology i filologii angielskiej na Wydziale Anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ścieżkę zawodową w obszarze funduszy UE rozpoczęła w październiku 2023 roku, dołączając do zespołu ECDF Dotacje w ramach programu stażowego, dzięki któremu poznała tajniki pozyskiwania dotacji. W styczniu 2024 roku zajęła stanowisko Młodszej Specjalistki ds. funduszy UE. W pracy z powodzeniem wykorzystuje kompetencje technologiczne i umiejętności językowe, tworząc różnorodne wnioski o dofinansowanie projektów. Dokłada wszelkich starań, by odzwierciedlić oczekiwania i zaadresować potrzeby Klienta. 

Ciągłe zdobywanie wiedzy to moja pasja i priorytet - zarówno podczas pracy nad projektem, jak i w czasie wolnym, gdy zajmuję się nauką języków i śpiewu.

Koszyk na zakupy
ECDF DOTACJEMONITORING DOTACJI UE

Bądź na bieżąco z dotacjami i preferencyjnymi pożyczkami dla Twojego przedsiębiorstwa. Zapisz się do bezpłatnej usługi monitorowania dotacji - zawsze aktualne informacje o dostępnych programach prosto na Twoją skrzynkę.