• (61) 226 13 40

Katarzyna Ślusarczyk

Koordynator projektów UE

Absolwentka studiów licencjackich na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studiów magisterskich na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z funduszami unijnymi oraz z ECDF Dotacje związana od 2015 roku. Posiada doświadczenie w zakresie przygotowania projektów na szczeblu regionalnym i krajowym finansowanych ze środków unijnych, a także projektów współfinansowanych w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego i Krajowego Planu Odbudowy. Przygotowuje dokumentacje aplikacyjne dla projektów różnego rodzaju, w szczególności o charakterze badawczo-rozwojowym i inwestycyjnym. Ponadto pomaga także w pozyskaniu dofinansowania na OZE, internacjonalizację działalności czy cyfryzację.  Wspiera Klientów od etapu przygotowania dokumentacji aplikacyjnej, poprzez składanie wyjaśnień w ramach oceny wniosków, po złożenie dokumentów niezbędnych do podpisania umowy o dofinansowanie.

W wolnych chwilach amatorsko zgłębiam tajniki fotografii i czytam kryminały.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl