• (61) 226 13 40

Julia Kłosowska

Starsza Specjalistka ds. realizacji projektów UE

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunkach politologia i stosunki międzynarodowe oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku polityka społeczna. Specjalistka ds. realizacji projektów UE z doświadczeniem zawodowym w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi i badawczo-rozwojowymi współfinansowanymi ze środków unijnych. Z Działem Realizacji Projektów UE ECDF Dotacje związana od 2016 roku. Certyfikowana Moderatorka Design Thinking. Wspiera przedsiębiorców w skutecznej realizacji projektów dzięki umiejętnościom kompleksowego rozwiązywania problemów, szybkiego uczenia się oraz kompetencji myślenia krytycznego.  

Interesuję się zwinnymi metodykami zarządzania projektami, kulturą innowacji, projektowaniem opartym o Design Thinking oraz analizą globalnych trendów społeczno-gospodarczych.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl