• (61) 226 13 40

Izabela Kostyk

Kierownik Działu Realizacji Projektów UE

Pracę nad projektami dofinasowanymi z Unii Europejskiej zaczęła w 2007 roku. Zajmowała się wyborem dostawców, wprowadzaniem zmian, wnioskami o płatność, promocją oraz kontrolą projektów.  Analizowała potrzeby Klientów oraz wspierała w doborze odpowiednich rozwiązań. Doradzała w zakresie przestrzegania przepisów, interpretacji, wytycznych dotyczących realizacji projektu i zapisów umowy o dofinansowanie. Ponadto gromadziła dokumenty źródłowe, opracowywała dokumentację, wyszukiwała oraz analizowała informacje czy nawiązywała kontakty z instytucjami wdrażającymi/zarządzającymi i partnerami biznesowymi. Do zespołu ECDF Dotacje dołączyła w 2013 roku. Potrafi budować i utrzymywać długofalowe relacje biznesowe z nowymi oraz dotychczasowymi Klientami firmy. Jest skrupulatna i dokładna przy opracowywaniu i weryfikacji dokumentów. Obecnie pełni rolę Kierownika Działu Realizacji Projektów UE, którego prace koordynuje od września 2022 roku. Dba o integrację oraz dobre relacje wśród członków zespołu.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, Ani i Adasia. Staram się pogodzić życie prywatne z zawodowym.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl