• (61) 226 13 40

Aleksandra Potyka

Koordynator projektów UE

Absolwentka matematyki na Politechnice Śląskiej. Projektami unijnymi na każdym etapie ich realizacji – od przygotowania dokumentacji aplikacyjnej po końcowe rozliczenie dotacji – zajmuje się od 2010 roku. Pracowała jako specjalista w firmach doradczych oraz jako koordynator Biura ds. Projektów Ogólnouczelnianych na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu projektami badawczo-rozwojowymi i edukacyjnymi. Z ECDF Dotacje związana od 2017 roku – najpierw w roli Specjalisty ds. realizacji projektów, a obecnie jako Ekspert ds. projektów UE. W ECDF Dotacje odpowiedzialna za koordynowanie procesu przygotowania dokumentacji aplikacyjnej dla Klientów oraz za analizę dostępnych możliwości pozyskiwania dotacji.

W wolnym czasie pochłaniam książki, zwiedzam Polskę i dbam o przydomowy ogródek.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl