• (61) 226 13 40

Aleksandra Auksztulewicz

Młodszy Specjalista ds. funduszy UE

Przyszła absolwentka prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoją przygodę z ECDF Dotacje rozpoczęła w sierpniu 2022 r. poprzez udział w rekrutacji na staż w Zespole Specjalistów w Dziale Pozyskiwania Dotacji UE. Okres ten pozwolił jej zapoznać się z procesem przygotowania dokumentacji oraz zaowocował złożeniem pierwszych dokumentacji aplikacyjnych dla Klientów. Podczas wykonywania obowiązków stawia na zaangażowanie i skrupulatność. Ceni różnorodność zadań oraz ogrom wiedzy nabywanej przy opracowywaniu każdego projektu. Z każdym konkursem poszerza posiadane kompetencje z obszaru dotacji unijnych, poznając coraz lepiej specyfikę branży.

Uwielbiam podróże (również te kulinarne), poznawanie dalekich kultur, w tym głównie kultury indyjskiej. W wolnych chwilach realizuję się społecznie – pracuję z uczniami i seniorami prowadząc kluby dyskusyjne i szkolenia z publicznego przemawiania.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl