• (61) 226 13 40

Aleksandra Auksztulewicz

Koordynator projektów UE

Przyszła absolwentka prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoją przygodę z ECDF Dotacje rozpoczęła w sierpniu 2022 r. poprzez udział w rekrutacji na staż w Zespole Specjalistów w Dziale Pozyskiwania Dotacji UE. Okres ten pozwolił jej zapoznać się z procesem przygotowania dokumentacji oraz zaowocował złożeniem pierwszych dokumentacji aplikacyjnych dla Klientów. Podczas wykonywania obowiązków stawia na zaangażowanie i skrupulatność. Ceni różnorodność zadań oraz ogrom wiedzy nabywanej przy opracowywaniu każdego projektu. Z każdym konkursem poszerza posiadane kompetencje z obszaru dotacji unijnych, poznając coraz lepiej specyfikę branży.

Uwielbiam podróże (również te kulinarne), poznawanie dalekich kultur, w tym głównie kultury indyjskiej. W wolnych chwilach realizuję się społecznie – pracuję z uczniami i seniorami prowadząc kluby dyskusyjne i szkolenia z publicznego przemawiania.

Koszyk na zakupy
ECDF DOTACJEMONITORING DOTACJI UE

Bądź na bieżąco z dotacjami i preferencyjnymi pożyczkami dla Twojego przedsiębiorstwa. Zapisz się do bezpłatnej usługi monitorowania dotacji - zawsze aktualne informacje o dostępnych programach prosto na Twoją skrzynkę.