• (61) 226 13 40

Warmińsko-mazurskie

Kredyt Ekologiczny

Kredyt Ekologiczny – FENG | BGK

Kredyt Ekologiczny to nowy produkt BGK wspierający inwestycje firm w poprawę efektywności energetycznej poprzez modernizację posiadanej infrastruktury.
01.12 Cyfrowe MŚP

01.12 Cyfrowe MŚP (warmińsko-mazurskie)

Działanie ‘01.12 Cyfrowe MŚP’ to instrument oferujący wsparcie dotacyjne dla MŚP z województwa warmińsko-mazurskiego na wdrożenie zaawansowanych technologii cyfrowych, w tym automatyzację i robotyzację procesów.
01.09 Wdrażanie wyników prac badawczo-rozwojowych

01.09 Wdrażanie wyników prac badawczo-rozwojowych (warmińsko-mazurskie)

Działanie ‘01.09 Wdrażanie wyników prac badawczo-rozwojowych’ to instrument oferujący wsparcie dotacyjne dla MŚP z województwa warmińsko-mazurskiego na inwestycje dotyczące wdrożenia wyników prac badawczo-rozwojowych.
Działalność badawczo-rozwojowa przedsiębiorstw w obszarach zielonej gospodarki

01.02 Działalność badawczo-rozwojowa przedsiębiorstw w obszarach zielonej gospodarki (warmińsko-mazurskie)

Działanie ‘01.02 Działalność badawczo-rozwojowa przedsiębiorstw w obszarach zielonej gospodarki, w tym gospodarki o obiegu zamkniętym’ to instrument oferujący bezzwrotne dotacje na ukierunkowaną na ekoinnowacje działalność badawczo-rozwojową przedsiębiorstw i konsorcjów przemysłowo-naukowych w województwie warmińsko-mazurskim.
01.02 Działalność badawczo-rozwojowa przedsiębiorstw

01.02 Działalność badawczo-rozwojowa przedsiębiorstw (warmińsko-mazurskie)

Działanie ‘01.02 Działalność badawczo-rozwojowa przedsiębiorstw oraz konsorcjów przedsiębiorstw z organizacjami badawczymi’ to instrument oferujący bezzwrotne dotacje na działalność badawczo-rozwojową przedsiębiorstw i konsorcjów przemysłowo-naukowych w województwie warmińsko-mazurskim, w tym prowadzenie prac B+R, infrastrukturę B+R, zakup usług B+R.
01.09 Umiędzynarodowienie przedsiębiorstwa

01.09 Umiędzynarodowienie przedsiębiorstwa (warmińsko-mazurskie)

Działanie ‘01.09 Umiędzynarodowienie przedsiębiorstwa’ to instrument oferujący wsparcie dotacyjne dla MŚP z województwa warmińsko-mazurskiego na działania inwestycyjne i doradcze zwiększające ich potencjał eksportowy.
Koszyk na zakupy
ECDF DOTACJEMONITORING DOTACJI UE

Bądź na bieżąco z dotacjami i preferencyjnymi pożyczkami dla Twojego przedsiębiorstwa. Zapisz się do bezpłatnej usługi monitorowania dotacji - zawsze aktualne informacje o dostępnych programach prosto na Twoją skrzynkę.