• (61) 226 13 40

Dolnośląskie

1.2.A Projekty B+R przedsiębiorstw (dolnośląskie)

Działanie ‘1.2.A Projekty B+R przedsiębiorstw’ to instrument oferujący wsparcie dotacyjne na realizację prac badawczo-rozwojowych w dolnośląskich firmach.

9.4 B „Zielone” Inwestycje MŚP (dolnośląskie)

Działanie ‘9.4 B „Zielone” Inwestycje MŚP’ to instrument wdrażany w ramach Funduszu Sprawiedliwej Transformacji oferujący bezzwrotne dotacje na projekty w zakresie zwiększania efektywności energetycznej i/lub minimalizacji zużycia surowców, ilości wytwarzanych odpadów dla firm z subregionu wałbrzyskiego w województwie dolnośląskim.
9.4 Inwestycje MŚP

9.4.A Inwestycje MŚP (dolnośląskie)

Działanie '9.4 A Inwestycje MŚP' to instrument wdrażany w ramach Funduszu Sprawiedliwej Transformacji oferujący bezzwrotne dotacje na inwestycje dla firm z subregionu wałbrzyskiego w województwie dolnośląskim.

9.4 D Inwestycje w działalność B+R oraz wdrażanie innowacji (dolnośląskie)

Działanie ‘9.4 D Inwestycje w działalność B+R oraz wdrażanie innowacji’ to instrument wdrażany w ramach Funduszu Sprawiedliwej Transformacji oferujący bezzwrotne dotacje na opracowywanie i wdrażanie innowacji w firmach z subregionu wałbrzyskiego w województwie dolnośląskim.
Dig.It Transformacja Cyfrowa Polskich MŚP

Dig.IT Transformacja Cyfrowa Polskich MŚP (ARP)

‘Dig.IT Transformacja Cyfrowa Polskich MŚP’ to instrument Agencji Rozwoju Przemysłu (ARP) oferujący bezzwrotne dotacje na wdrożenie specjalistycznych rozwiązań cyfrowych w polskich firmach.
Inwestycje we wdrażanie technologii i innowacji środowiskowych

Inwestycje we wdrażanie technologii i innowacji środowiskowych, w tym związanych z GOZ (KPO)

A2.2.1. Inwestycje we wdrażanie technologii i innowacji środowiskowych, w tym związanych z GOZ to instrument uruchamiany w ramach Krajowego Planu Odbudowy (KPO) oferujący bezzwrotne dotacje dla przedsiębiorstw na inwestycje związane z wdrażaniem technologii ukierunkowanych na zmniejszenie ilości odpadów, ponowne ich wykorzystanie lub recykling oraz zwiększenie efektywności energetycznej.
Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl