WIEDZA
  • Home > Wiedza
Informacja i promocja w projektach UE
Wiedza

INFORMACJA I PROMOCJA W PROJEKTACH UNIJNYCH DLA MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW

Udało się! Po emocjonującym procesie uzyskania dofinansowania jesteś w upragnionym miejscu: zawarłeś umowę o dofinansowanie, masz zaplanowane działania, rozpoczynasz z kopyta realizację projektu. Musisz jednak pamiętać, że dotacja wiąże się z koniecznością informowania opinii publicznej o uzyskanej pomocy. W tym artykule przybliżymy Ci najważniejsze zagadnienia z zakresu informacji i promocji.

Czytaj więcej »
Obowiązki Beneficjenta po zakończeniu projektu B+R
Wiedza

Obowiązki Beneficjenta po zakończeniu realizacji projektu B+R

Celem projektów badawczo-rozwojowych współfinansowanych ze środków UE jest najczęściej opracowanie innowacyjnych produktów lub usług. Warto mieć na uwadze, że umowa o dofinansowanie projektu nakłada na Beneficjenta szereg obowiązków dotyczących także perspektywy już po zakończeniu planowanych prac. Najważniejsze z nich omówiono w artykule.

Czytaj więcej »
FENG
Wiedza

Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG) – przegląd programu pod kątem dotacji dla przedsiębiorstw na lata 2022-2027

Pod koniec września br. Komisja Europejska (KE) zatwierdziła program Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG). To aż 7,9 mld euro na wspieranie rozwoju gospodarczego oraz innowacyjności w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z przeglądem programu, w którym syntetycznie opisujemy najważniejsze działania przewidziane w FENG dla polskich przedsiębiorców.

Czytaj więcej »
No more posts to show