POZYSKIWANIE FINANSOWANIA ZWROTNEGO

Świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa oraz przygotowania dokumentacji dla celów pozyskania finansowania zwrotnego w postaci pożyczek i kredytów unijnych. Środki te charakteryzują się referencjami w zakresie wysokości oprocentowania, długości okresu spłaty czy też sposobu zabezpieczenia. Doradztwo i wsparcie w procesie pozyskiwania instrumentów zwrotnych realizowane jest przez naszych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w pracy w bankach i funduszach
pożyczkowych.

Moneta EURO - Symbol

JAK PRACUJEMY?

Szukamy dostępnych i najbardziej korzystnych produktów finansowania zwrotnego dostosowanych do potrzeb Twojej inwestycji. Doskonale znamy rynek instytucji finansowych i zawsze trzymamy rękę na pulsie.

Przygotowujemy kompletną dokumentację wraz z wszystkimi niezbędnymi załącznikami. W trakcie współpracy jesteśmy w stałym kontakcie ze swoimi Klientami, ponieważ wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i wzajemne zaufanie.
 
Doradzamy i wspieramy Cię w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji. Czuwamy nad formalnościami i terminami. Naszym priorytetem jest dobro i zadowolenie Klienta, dlatego staramy się znaleźć jak najkorzystniejsze dla niego i jego firmy rozwiązania.
 
Reprezentujemy Cię przed wybraną instytucją finansową przez wszystkie etapy aplikacji – od momentu złożenia wniosku, aż do podpisania umowy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnie dostępnej ofercie pożyczek?

Skontaktuj się z MENADŻEREM SPRZEDAŻY - SEBASTIANEM TEMBŁOWSKIM

telefon

539 199 898

mail

s.temblowski@ecdf.pl