• (61) 226 13 40
01.02 Usługi badawcze z wdrożeniem dla przedsiębiorstw

01.02 Usługi badawcze z wdrożeniem dla przedsiębiorstw (łódzkie)

Działanie ‘01.02 Usługi badawcze z wdrożeniem dla przedsiębiorstw’ to instrument oferujący wsparcie dotacyjne na zakup usługi badawczej związanej z rozwojem produktu/technologii, z możliwością wdrożenia.

01.02 Usługi badawcze z wdrożeniem dla przedsiębiorstw – dla kogo?

Dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) z województwa łódzkiego.

01.02 Usługi badawcze z wdrożeniem dla przedsiębiorstw – na co?

Na zakup usługi badawczej, która bezpośrednio dotyczy rozwoju produktu lub technologii przedsiębiorstwa, z możliwością wdrożenia (inwestycja).

Jakie są kluczowe wymagania?

  • prowadzenie działalności gospodarczej na terenie województwa łódzkiego
  • wprowadzenie wyników zrealizowanej usługi badawczej do własnej działalności gospodarczej
  • wpisywanie się w co najmniej jedną z Regionalnych Inteligentnych Specjalizacji Województwa Łódzkiego (RIS) (Nowoczesny przemysł włókienniczy i mody; Zaawansowane materiały budowlane; Medycyna, farmacja, kosmetyki; Energetyka, w tym odnawialne źródła energii; Innowacyjne rolnictwo i przetwórstwo rolno-spożywcze; Informatyka i telekomunikacja)

Jaka jest forma i wysokość dofinansowania?

Wsparcie na zakup usługi badawczej udzielane będzie w formie dotacji bezzwrotnej. Wsparcie na wdrożenie udzielane będzie w formie dotacji warunkowej (częściowo zwrotnej).

Intensywność wsparcia wyniesie prawdopodobnie do 85% kosztów netto usługi badawczej oraz prawdopodobnie do 70% kosztów netto inwestycji wdrożeniowej.

01.02 Usługi badawcze z wdrożeniem dla przedsiębiorstw – kiedy?

Nabór wniosków prowadzony będzie w terminie od 28 czerwca do 19 sierpnia 2024 r.

Kontakt

Przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania w ramach działania 01.02 Usługi badawcze z wdrożeniem dla przedsiębiorstw zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami.

Bezpłatna konsultacja dla firm planujących przedsięwzięcia o wartości co najmniej 1 mln PLN netto.

Koszyk na zakupy
ECDF DOTACJEMONITORING DOTACJI UE

Bądź na bieżąco z dotacjami i preferencyjnymi pożyczkami dla Twojego przedsiębiorstwa. Zapisz się do bezpłatnej usługi monitorowania dotacji - zawsze aktualne informacje o dostępnych programach prosto na Twoją skrzynkę.