• (61) 226 13 40

Urszula Małecka

Ekspert ds. funduszy UE

Jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku gospodarka przestrzenna o specjalizacji rozwój regionalny. Z doradztwem unijnym związana jest od 2015 roku, kiedy to zaczęła pracę w ECDF Dotacje w Dziale Pozyskiwania Dotacji UE jako członek Zespołu Specjalistów, w którym spełnia się zawodowo do dziś. Posiada kilkuletnie doświadczenie w procesie przygotowywania projektów dla przedsiębiorców z sektora MŚP, w szczególności dotyczących wdrażania innowacyjnych technologii, produktów oraz przeprowadzania prac badawczo-rozwojowych. Pomaga przedsiębiorcom również w pozyskaniu dotacji z innych dziedzin: na internacjonalizację działalności, cyfryzację czy OZE. Jej atutem jest doświadczenie w różnych programach i działaniach unijnych, tj. regionalnych RPO czy krajowych (np. POIR, PROW), a także w funduszach norweskich.

W wolnych chwilach interesuję się gotowaniem oraz różnego rodzaju filmami i książkami.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl