• (61) 226 13 40

Tomasz Szczepaniak

Koordynator projektów UE

Absolwent prawa europejskiego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ścieżkę zawodową w obszarze funduszy unijnych rozpoczął w 2018 roku od stażu w ECDF Dotacje, wspierając Dział Pozyskiwania Dotacji UE. Podczas dalszej kariery zawodowej nabył doświadczenie w przedsiębiorstwie specjalizującym się w pozyskiwaniu dotacji i rozliczaniu projektów, gdzie odpowiadał za bezpośrednią współpracę z Klientami przy tworzeniu koncepcji projektowej, weryfikację założeń i możliwości finansowania wskazanych kosztów oraz przygotowywanie biznesplanów i harmonogramów. Posiada również doświadczenie w realizacji projektów prospołecznych z zakresu edukacji, integracji społecznej oraz wsparcia na rynek pracy. Już jako doświadczony specjalista zespół ECDF Dotacje zasilił ponownie w 2022 roku na stanowisku Konsultanta ds. funduszy UE.

Dużo gotuję i pływam. Lubię słuchać i uczyć się nowych rzeczy, więc w pracy doceniam każdą możliwość poznania problematyki branżowej oraz nowinek technologicznych.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl