• (61) 226 13 40

Tomasz Szczepaniak

Koordynator projektów UE

Absolwent prawa europejskiego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ścieżkę zawodową w obszarze funduszy unijnych rozpoczął w 2018 roku od stażu w ECDF Dotacje, wspierając Dział Pozyskiwania Dotacji UE. Podczas dalszej kariery zawodowej nabył doświadczenie w przedsiębiorstwie specjalizującym się w pozyskiwaniu dotacji i rozliczaniu projektów, gdzie odpowiadał za bezpośrednią współpracę z Klientami przy tworzeniu koncepcji projektowej, weryfikację założeń i możliwości finansowania wskazanych kosztów oraz przygotowywanie biznesplanów i harmonogramów. Posiada również doświadczenie w realizacji projektów prospołecznych z zakresu edukacji, integracji społecznej oraz wsparcia na rynek pracy. Już jako doświadczony specjalista zespół ECDF Dotacje zasilił ponownie w 2022 roku na stanowisku Konsultanta ds. funduszy UE.

Dużo gotuję i pływam. Lubię słuchać i uczyć się nowych rzeczy, więc w pracy doceniam każdą możliwość poznania problematyki branżowej oraz nowinek technologicznych.

Koszyk na zakupy
ECDF DOTACJEMONITORING DOTACJI UE

Bądź na bieżąco z dotacjami i preferencyjnymi pożyczkami dla Twojego przedsiębiorstwa. Zapisz się do bezpłatnej usługi monitorowania dotacji - zawsze aktualne informacje o dostępnych programach prosto na Twoją skrzynkę.