• (61) 226 13 40

Sławomir Labak

Menadżer Innowacji

Absolwent stosunków międzynarodowych i socjologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoją przygodę z ECDF rozpoczął w 2008 roku od praktyk. Z roku na rok rozszerzał swoje kompetencje jako: Specjalista, Konsultant, Kierownik Projektów oraz Ekspert ds. funduszy UE. W tym czasie miał udział w pozyskaniu ponad 150 dotacji. Przez ponad rok pracował w międzynarodowej firmie, współuczestnicząc w realizacji projektów finansowanych przez Komisję Europejską. Obecnie pełni rolę Menadżera Innowacji, co umożliwia mu łączyć osobisty cel związany ze wzmacnianiem współpracy nauki i polskiego biznesu, z jednoczesnym dbaniem o lepsze przygotowanie firm do aplikowania o środki unijne. Stara się „odczarować” pojęcie badań i rozwoju.

Czas wolny uwielbiam spędzać ze swoją żoną i dwoma synami. Moją pasją są: powieści historyczne, historia XX wieku, międzynarodowe relacje polityczne, kolekcjonowanie wspomnień w trakcie podróży, AI, kuchnia, żużel (Stal Gorzów) i piłka nożna (Real Madryt).

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl