• (61) 226 13 40

Radosław Miszczak

Kierownik Działu Pozyskiwania Dotacji UE

Z wykształcenia jest ekonomistą w specjalności strategie biznesu i polityka gospodarcza. Od samego początku kariery zawodowej ukierunkowany na współpracę z biznesem. Z ECDF Dotacje związał się w 2016 roku. Pracę rozpoczął na stanowisku stażysty w Dziale Realizacji Projektów UE, pnąc się stopniowo przez kolejne szczeble w strukturze. Pracę na szczeblu kierowniczym rozpoczął w 2021 roku od prowadzenia Działu Realizacji Projektów UE. Obecnie pełni rolę Kierownika Działu Pozyskiwania Dotacji, gdzie odpowiada za koordynowanie prac Zespołów skupiających się na współpracy z Klientami w obszarze ubiegania się o dofinansowanie projektów. Posiada wyjątkowo wykształcone umiejętności analityczne i potrafi wykorzystać zdobyte doświadczenie tak, by zaproponować zawsze odpowiednie i satysfakcjonujące rozwiązania.

Nie zostawiam pytań bez odpowiedzi, chcę znać rozwiązanie każdego problemu.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl