• (61) 226 13 40

Przemysław Silski

Koordynator projektów UE

Absolwent Wydziału Ekonomii Akademii Rolniczej w Poznaniu, gdzie zdobył podstawy teoretyczne z zakresu ekonomii i zarządzania. Od 2006 roku zajmuje się pozyskiwaniem funduszy dla przedsiębiorców. Obecnie specjalizuje się w projektach inwestycyjnych oraz badawczo-rozwojowych. Dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom potrafi skutecznie pozyskiwać finansowanie na projekty, które przynoszą realne korzyści dla Klientów. Karierę zawodową rozpoczął w firmie F5 Konsulting, a od 2011 roku jest związany z firmą ECDF Dotacje. Przez lata zdobywał doświadczenie w kierowaniu projektami, zarządzaniu zespołami oraz koordynowaniu działań na rzecz efektywnego wykorzystania funduszy UE.

Prywatnie trenuję badmintona, jeżdżę na snowboardzie, gram w planszówki i gotuję dla swojej rodziny i przyjaciół.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl