• (61) 226 13 40

Piotr Kasprzak

Specjalista ds. realizacji projektów UE

Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu na kierunku ekonomia oraz Wyższą Szkołę Bankową na kierunku stosunki międzynarodowe. Posiada kilkuletnie doświadczenie w Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich. Swoją pracą przyczynił się do rozkwitu polskiej wsi, w tym do modernizacji wielu gospodarstw rolnych. Karierę w ECDF Dotacje rozpoczął w 2019 roku. Z racji różnorodnego doświadczenia w dotacjach ma nowatorskie spojrzenie na problemy dotyczące realizacji projektów. Zadaje dużo pytań, a przy tym jest otwarty na różne koncepcje i nie boi się szukać najbardziej optymalnego rozwiązania.

Prywatnie interesuję się japonią, kuchniami świata, podróżami, tenisem ziemnym oraz fotografią.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl