• (61) 226 13 40

Paweł Rogowski

Koordynator projektów UE

Z wykształcenia politolog oraz absolwent studiów podyplomowych funduszy strukturalnych Unii Europejskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 2014 roku pracował w firmie specjalizującej się w pozyskiwaniu środków unijnych dla podmiotów działających w branży rolniczej. W firmie odpowiedzialny był za kompleksową obsługę gospodarstw rolnych oraz zakładów przetwórstwa rolno- spożywczego. Z ECDF Dotacje współpracuje od początku 2018 roku. Od tego czasu jest nieprzerwanie członkiem Zespołu Koordynatorów. Zajmuje się koordynacją procesu przygotowania dokumentacji projektowej oraz współpracą merytoryczną z Klientami na etapie pozyskiwania środków unijnych.

Prywatnie jestem ogrodnikiem-amatorem, żeglarzem oraz miłośnikiem włoskiej kultury i włoskiego języka.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl