• (61) 226 13 40

Paulina Puchalska

Menadżer ds. rozwoju

Absolwentka studiów europejskich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Z funduszami UE i ECDF Dotacje związana od 2009 roku. Początkowo zajmowała się opracowywaniem dokumentacji aplikacyjnych, głównie dla projektów inwestycyjnych oraz badawczo-rozwojowych. Od 2012 roku już w roli Konsultanta przeprowadza Klientów przez cały proces aplikacji o fundusze. Wspiera przedsiębiorców m.in. w identyfikacji źródeł finansowania, przygotowaniu koncepcji projektu czy poszukiwaniu partnerów (jednostki naukowe, dostawcy technologii). Dotychczas pomogła w pozyskaniu dotacji dla prawie 150 projektów z ponad 30 różnych konkursów. Organizowała i prowadziła szkolenia i prezentacje związane z funduszami UE, m.in. dla Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Autorka publikacji z obszaru dotacji, które pojawiały się m.in. w Pulsie Biznesu czy Bankier.pl. Pełni rolę menadżera ds. rozwoju, wspierając współpracowników w merytorycznych zagadnieniach z obszaru funduszy europejskich.

Prywatnie jestem biegaczką, wegetarianką, pasjonatką górskich wędrówek i astrofizyki.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl