• (61) 226 13 40

Milena Jankowska

Menadżer ds. kluczowych klientów, Ekspert ds. funduszy UE

Absolwentka Wydziału Gospodarki Międzynarodowej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu (dawniej: Akademia Ekonomiczna w Poznaniu), na kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze. Entuzjastka problematyki związanej ze Społeczną Odpowiedzialnością Biznesu (Corporate Social Responsibility), którą poznała w toku pisania pracy magisterskiej. Z ECDF Dotacje związana jest od 2006 r., kiedy to rozpoczęła praktykę zawodową w Dziale Pozyskiwania Dotacji UE. Przez kolejne lata zdobywała doświadczenie w obszarze przygotowywania dokumentacji aplikacyjnych, tworzenia koncepcji projektów, pozyskiwania i obsługi Klienta. Pozyskała dofinansowanie dla ponad 160 projektów. Kierowała Działem Pozyskiwania Dotacji, obecnie odpowiada za za obsługę Klientów kluczowych. Profesjonalizm i budowanie trwałych relacji z Klientami i współpracownikami to dla niej klucz do sukcesu.

W wolnym czasie lubię przemierzać szlaki górskie w formie trekkingu, jak również jeździć na snowboardzie.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl