• (61) 226 13 40

Marzena Marszałek

Doradca ds. funduszy UE

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Zarządzania. Posiada wieloletnie doświadczenie w instytucjach bankowych na stanowiskach menedżerskich w obszarach związanych z finansowaniem podmiotów gospodarczych. Od 2016 roku związana z ECDF Dotacje. Skutecznie doradza polskim przedsiębiorcom w zakresie projektów współfinansowanych ze środków unijnych. Jest otwarta na wyzwania i chętnie szuka niekonwencjonalnych rozwiązań w tworzeniu koncepcji projektów.

Uwielbiam morze i plażę oraz podróże – te dalekie i te bliskie. Dzięki zaprzyjaźnionemu klubowi szybowcowemu mam też często możliwość spojrzenia na wszystko z lotu ptaka.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl