• (61) 226 13 40

Marta Paruszewska

Starsza Specjalistka ds. realizacji projektów UE

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Do ECDF Dotacje dołączyła w 2015 roku. Zaczynała w Zespole Specjalistów w Dziale Pozyskiwania Dotacji UE. W roku 2016 dołączyła do Działu Realizacji Projektów UE. Posiada doświadczenie zarówno w procesie tworzenia wniosków aplikacyjnych, jak i realizacji projektów. Specjalizuje się w projektach inwestycyjnych, ponadto realizuje również projekty badawczo-rozwojowe. Zdecydowana i konsekwentna, nie boi się wyzwań. Potrafi skutecznie i efektywnie przekazywać zdobytą wiedzę, o czym świadczy szerokie grono efektywnie wdrożonych pracowników po okresie mentoringu.  Z łatwością nawiązuje profesjonalne relacje z Klientami oraz przedstawicielami Instytucji Zarządzających, co prowadzi do skutecznej komunikacji w procesie realizacji projektów.

Prywatnie interesuje się architekturą wnętrz oraz psychologią.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl