• (61) 226 13 40

Marta Jaranowska

Starsza Specjalistka ds. realizacji projektów UE

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku stosunki międzynarodowe, specjalność współpraca europejska. Z projektami dofinansowanymi ze środków Unii Europejskiej związana jest od 2012 roku. Od 2017 r. jest Specjalistką ds. realizacji projektów UE w ECDF Dotacje. Posiada doświadczenie w realizacji projektów zarówno od strony Instytucji zarządzających, jak i Beneficjentów. Kompetencje zdobywała przy realizacji projektów miękkich, inwestycyjnych, a także badawczo-rozwojowych. Zdobyte doświadczenie pozwala jej spojrzeć na proces rozliczenia dotacji z wielu perspektywJest bardzo zaangażowana w pracę i dobrze radzi sobie w sytuacjach stresujących. Wspiera nasz zespół szczególnie w kwestiach dotyczących interpretacji wytycznych oraz realizacji tzw. projektów miękkich oraz B+R.

Przez te wszystkie lata niezmiennie radość sprawia mi fakt, że dzięki mojej wiedzy i umiejętnościom mogę pomóc innym w spełnianiu ich marzeń. Po pracy rozwijam swoje umiejętności w … kuchni. Pieczenie i gotowanie dla rodziny i przyjaciół to idealny przepis na czas wolny.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl