• (61) 226 13 40

Marta Jaranowska

Starsza Specjalistka ds. realizacji projektów UE

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku stosunki międzynarodowe, specjalność współpraca europejska. Z projektami dofinansowanymi ze środków Unii Europejskiej związana jest od 2012 roku. Od 2017 r. jest Specjalistką ds. realizacji projektów UE w ECDF Dotacje. Posiada doświadczenie w realizacji projektów zarówno od strony Instytucji zarządzających, jak i Beneficjentów. Kompetencje zdobywała przy realizacji projektów miękkich, inwestycyjnych, a także badawczo-rozwojowych. Zdobyte doświadczenie pozwala jej spojrzeć na proces rozliczenia dotacji z wielu perspektywJest bardzo zaangażowana w pracę i dobrze radzi sobie w sytuacjach stresujących. Wspiera nasz zespół szczególnie w kwestiach dotyczących interpretacji wytycznych oraz realizacji tzw. projektów miękkich oraz B+R.

Przez te wszystkie lata niezmiennie radość sprawia mi fakt, że dzięki mojej wiedzy i umiejętnościom mogę pomóc innym w spełnianiu ich marzeń. Po pracy rozwijam swoje umiejętności w … kuchni. Pieczenie i gotowanie dla rodziny i przyjaciół to idealny przepis na czas wolny.

Koszyk na zakupy
ECDF DOTACJEMONITORING DOTACJI UE

Bądź na bieżąco z dotacjami i preferencyjnymi pożyczkami dla Twojego przedsiębiorstwa. Zapisz się do bezpłatnej usługi monitorowania dotacji - zawsze aktualne informacje o dostępnych programach prosto na Twoją skrzynkę.