• (61) 226 13 40
jędrzejczak

Magdalena Jędrzejczak

Specjalistka ds. administracyjnych

Absolwentka ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Pierwsze szlify zawodowe zdobywała wdrażając gminne projekty unijne na terenie całej Polski. Posiada wieloletnie doświadczenie w handlu, które ukształtowało ją jako negocjatora. Konkretna, zdecydowana i skuteczna. Nie uznaje sytuacji bez wyjścia – zawsze dąży do znalezienia optymalnych rozwiązań. W ECDF Dotacje jest współodpowiedzialna za organizację codziennej pracy. Dba, by realizacja obowiązków przebiegała sprawnie. Optymistka z natury, zaraża uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do życia.

Uwielbiam podróże, szczególnie w ciepłe nadmorskie rejony. Kiedy tylko mam okazję, jeżdżę po świecie. Moim hobby jest design – zawsze poszukuję nieszablonowych projektów, którymi mogę się zainspirować.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl