• (61) 226 13 40

Magdalena Czekirda

Koordynator projektów UE

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu – magister na kierunkach gospodarka przestrzenna oraz handel i marketing. Kończąc studia zbieg pozytywnych zdarzeń pozwolił jej trafić na praktyki do ECDF Dotacje, gdzie mogła wykorzystać swoje „lekkie pióro” oraz zgłębić narzędzia rozwoju przedsiębiorstw z różnych branż. W efekcie, nieprzerwanie od końca 2013 r. zaangażowana jest w pozyskiwanie dotacji. Zdobywając kolejne szczeble stanowiskowe jako członek Zespołu Specjalistów, wspierała w międzyczasie obszar HR w opracowywaniu macierzy kompetencji zespołowych. Aktualnie poszerza kwalifikacje na stanowisku Koordynatora projektów UE, w ramach którego wspiera Klientów w budowaniu koncepcji projektów i przełożeniu wykreowanych pomysłów na dokumentację aplikacyjną.

Poza zamiłowaniem do architektury, w tym zamków gotyckich i średniowiecznych ruin, uwielbiam eksperymenty kulinarne, nowe smaki, ale również i aktywności – niedawno ukończyłam kurs bachaty.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl