• (61) 226 13 40

Magdalena Czekirda

Koordynator projektów UE

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu – magister na kierunkach gospodarka przestrzenna oraz handel i marketing. Kończąc studia zbieg pozytywnych zdarzeń pozwolił jej trafić na praktyki do ECDF Dotacje, gdzie mogła wykorzystać swoje „lekkie pióro” oraz zgłębić narzędzia rozwoju przedsiębiorstw z różnych branż. W efekcie, nieprzerwanie od końca 2013 r. zaangażowana jest w pozyskiwanie dotacji. Zdobywając kolejne szczeble stanowiskowe jako członek Zespołu Specjalistów, wspierała w międzyczasie obszar HR w opracowywaniu macierzy kompetencji zespołowych. Aktualnie poszerza kwalifikacje na stanowisku Koordynatora projektów UE, w ramach którego wspiera Klientów w budowaniu koncepcji projektów i przełożeniu wykreowanych pomysłów na dokumentację aplikacyjną.

Poza zamiłowaniem do architektury, w tym zamków gotyckich i średniowiecznych ruin, uwielbiam eksperymenty kulinarne, nowe smaki, ale również i aktywności – niedawno ukończyłam kurs bachaty.

Koszyk na zakupy
ECDF DOTACJEMONITORING DOTACJI UE

Bądź na bieżąco z dotacjami i preferencyjnymi pożyczkami dla Twojego przedsiębiorstwa. Zapisz się do bezpłatnej usługi monitorowania dotacji - zawsze aktualne informacje o dostępnych programach prosto na Twoją skrzynkę.