• (61) 226 13 40

Krzysztof Joachimczak

Ekspert ds. instrumentów zwrotnych

Z wykształcenia jest ekonomistą – absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na specjalizacji bankowość i finanse. Od 1993 r. zajmuje się finansowaniem zwrotnym MŚP, sporządzaniem analiz i prognoz finansowych, tworzeniem biznes planów i feasibility studies. Znajomość mechanizmów oceny ekonomiczno-finansowej, inżynierii finansowej oraz skutecznego doradztwa i pośrednictwa w pozyskiwaniu finansowania zdobywał na stanowiskach analitycznych i kierowniczych w PKO BP oraz Funduszu Pożyczkowym. Długoletnie doświadczenie w branży poparte tysiącami skutecznie sfinansowanych projektów inwestycyjnych sprawia, że jest idealnym doradcą na trudne czasy. Parafrazując – stare polskie przysłowie mówi: tam gdzie Księgowy nie może, tam Jego pośle…

Prywatnie jestem koneserem Kobiet – wszystkich dwóch – swojej Żony w której jestem bezgranicznie zakochany i swojej Córki w której jestem zakochany jeszcze bezgraniczniej. W wolnych od tych ochów i achów chwilach interesuję się historią II Wojny Światowej.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl