• (61) 226 13 40

Krzysztof Joachimczak

Ekspert ds. instrumentów zwrotnych

Z wykształcenia jest ekonomistą – absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na specjalizacji bankowość i finanse. Od 1993 r. zajmuje się finansowaniem zwrotnym MŚP, sporządzaniem analiz i prognoz finansowych, tworzeniem biznes planów i feasibility studies. Znajomość mechanizmów oceny ekonomiczno-finansowej, inżynierii finansowej oraz skutecznego doradztwa i pośrednictwa w pozyskiwaniu finansowania zdobywał na stanowiskach analitycznych i kierowniczych w PKO BP oraz Funduszu Pożyczkowym. Długoletnie doświadczenie w branży poparte tysiącami skutecznie sfinansowanych projektów inwestycyjnych sprawia, że jest idealnym doradcą na trudne czasy. Parafrazując – stare polskie przysłowie mówi: tam gdzie Księgowy nie może, tam Jego pośle…

Prywatnie jestem koneserem Kobiet – wszystkich dwóch – swojej Żony w której jestem bezgranicznie zakochany i swojej Córki w której jestem zakochany jeszcze bezgraniczniej. W wolnych od tych ochów i achów chwilach interesuję się historią II Wojny Światowej.

Koszyk na zakupy
ECDF DOTACJEMONITORING DOTACJI UE

Bądź na bieżąco z dotacjami i preferencyjnymi pożyczkami dla Twojego przedsiębiorstwa. Zapisz się do bezpłatnej usługi monitorowania dotacji - zawsze aktualne informacje o dostępnych programach prosto na Twoją skrzynkę.