• (61) 226 13 40

Katarzyna Majdańska

Koordynator projektów UE

Ukończyła Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z tytułem magistra komunikacji społecznej oraz Akademię im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim z tytułem licencjata na kierunku zarządzanie. Ukończyła również studia podyplomowe w WSB w Poznaniu na kierunku zamówienia publiczne. Z funduszami UE związana od 2015 roku.  Jako pracownik dwóch jednostek samorządów terytorialnych zajmowała się pozyskiwaniem i rozliczaniem projektów inwestycyjnych na kwotę ok 68 mln złotych dofinansowania. Ponadto rozliczała i koordynowała prace nad prawidłowym przebiegiem realizacji projektów, których wartość dotacji liczona jest na kwotę ok 193 mln zł. Pracę w ECDF Dotacje w Zespole Konsultantów rozpoczęła w 2021 roku. Nigdy nie odmawia pomocy, jest zaangażowana i zawsze nastawiona na działanie.

Prywatnie spełniam się jako mama dwójki uroczych dziewczynek. Wolne chwile poświęcam na lekturę powieści kryminalnych oraz aranżację przydomowego ogródka. Marzę o rodzinnej wycieczce samochodem po Europie.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl