• (61) 226 13 40

Katarzyna Majdańska

Koordynator projektów UE

Ukończyła Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z tytułem magistra komunikacji społecznej oraz Akademię im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim z tytułem licencjata na kierunku zarządzanie. Ukończyła również studia podyplomowe w WSB w Poznaniu na kierunku zamówienia publiczne. Z funduszami UE związana od 2015 roku.  Jako pracownik dwóch jednostek samorządów terytorialnych zajmowała się pozyskiwaniem i rozliczaniem projektów inwestycyjnych na kwotę ok 68 mln złotych dofinansowania. Ponadto rozliczała i koordynowała prace nad prawidłowym przebiegiem realizacji projektów, których wartość dotacji liczona jest na kwotę ok 193 mln zł. Pracę w ECDF Dotacje w Zespole Konsultantów rozpoczęła w 2021 roku. Nigdy nie odmawia pomocy, jest zaangażowana i zawsze nastawiona na działanie.

Prywatnie spełniam się jako mama dwójki uroczych dziewczynek. Wolne chwile poświęcam na lekturę powieści kryminalnych oraz aranżację przydomowego ogródka. Marzę o rodzinnej wycieczce samochodem po Europie.

Koszyk na zakupy
ECDF DOTACJEMONITORING DOTACJI UE

Bądź na bieżąco z dotacjami i preferencyjnymi pożyczkami dla Twojego przedsiębiorstwa. Zapisz się do bezpłatnej usługi monitorowania dotacji - zawsze aktualne informacje o dostępnych programach prosto na Twoją skrzynkę.