• (61) 226 13 40

Kamil Skonieczny

Koordynator projektów UE

Ukończył studia na Wydziale Energetyki i Paliw Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie o specjalności Zrównoważony Rozwój Energetyki, a także studia podyplomowe z zakresu audytów energetycznych na Politechnice Warszawskiej oraz w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej nt. energetyki odnawialnej w biznesie. Z dofinansowaniami związany od 2015 roku, kiedy rozpoczął pracę jako Doradca Energetyczny w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Doświadczenie zawodowe zdobywał również w firmach z branży odnawialnych źródeł energii. Z ECDF Dotacje związany od 2023 r. Jego wiedza ekspercka z zakresu efektywności energetycznej oraz doświadczenie w branży OZE pozwala mu efektywnie doradzać klientom oraz wspierać merytorycznie współpracowników.

Ponieważ energetyka to również prywatnie moja pasja, w wolnym czasie zgłębiam wiedzę nt. transformacji energetycznej i ochrony klimatu.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl