• (61) 226 13 40

Kamil Skonieczny

Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE

Ukończył studia na Wydziale Energetyki i Paliw Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie o specjalności Zrównoważony Rozwój Energetyki, a także studia podyplomowe z zakresu audytów energetycznych na Politechnice Warszawskiej oraz w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej nt. energetyki odnawialnej w biznesie. Z dofinansowaniami związany od 2015 roku, kiedy rozpoczął pracę jako Doradca Energetyczny w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Doświadczenie zawodowe zdobywał również w firmach z branży odnawialnych źródeł energii. Z ECDF Dotacje związany od 2023 r. Jego wiedza ekspercka z zakresu efektywności energetycznej oraz doświadczenie w branży OZE pozwala mu efektywnie doradzać klientom oraz wspierać merytorycznie współpracowników.

Ponieważ energetyka to również prywatnie moja pasja, w wolnym czasie zgłębiam wiedzę nt. transformacji energetycznej i ochrony klimatu.

Koszyk na zakupy
ECDF DOTACJEMONITORING DOTACJI UE

Bądź na bieżąco z dotacjami i preferencyjnymi pożyczkami dla Twojego przedsiębiorstwa. Zapisz się do bezpłatnej usługi monitorowania dotacji - zawsze aktualne informacje o dostępnych programach prosto na Twoją skrzynkę.