• (61) 226 13 40

Kacper Wilczak

Koordynator projektów UE

Ukończył Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku stosunków międzynarodowych, specjalność gospodarka światowa i biznes międzynarodowy. Pracę w ECDF Dotacje rozpoczął w 2015 roku, oczywiście w ramach unijnego grantu realizowanego przez Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa. Przeszedł przez niemal wszystkie stanowiska w Dziale Pozyskiwania Dotacji UE: począwszy od praktykanta, przechodząc przez Młodszego Specjalistę, na Starszym Koordynatorze kończąc. Profesjonalnie doradza przedsiębiorcom planującym pozyskanie dotacji w ramach funduszy UE. Otwarty umysł oraz kreatywność pozwalają mu pracować przy niecodziennych projektach z sektora badawczo-rozwojowego w wielu branżach.

W wolnym czasie kopię napompowany balon na orliku lub oglądam jak robią to inni w Seria A i Premier League. Jeśli nie mam siły iść na boisko, to odpoczywam z książkami popularnonaukowymi i science fiction w ręku.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl