• (61) 226 13 40

Kacper Wilczak

Koordynator projektów UE

Ukończył Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku stosunków międzynarodowych, specjalność gospodarka światowa i biznes międzynarodowy. Pracę w ECDF Dotacje rozpoczął w 2015 roku, oczywiście w ramach unijnego grantu realizowanego przez Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa. Przeszedł przez niemal wszystkie stanowiska w Dziale Pozyskiwania Dotacji UE: począwszy od praktykanta, przechodząc przez Młodszego Specjalistę, na Starszym Koordynatorze kończąc. Profesjonalnie doradza przedsiębiorcom planującym pozyskanie dotacji w ramach funduszy UE. Otwarty umysł oraz kreatywność pozwalają mu pracować przy niecodziennych projektach z sektora badawczo-rozwojowego w wielu branżach.

W wolnym czasie kopię napompowany balon na orliku lub oglądam jak robią to inni w Seria A i Premier League. Jeśli nie mam siły iść na boisko, to odpoczywam z książkami popularnonaukowymi i science fiction w ręku.

Koszyk na zakupy
ECDF DOTACJEMONITORING DOTACJI UE

Bądź na bieżąco z dotacjami i preferencyjnymi pożyczkami dla Twojego przedsiębiorstwa. Zapisz się do bezpłatnej usługi monitorowania dotacji - zawsze aktualne informacje o dostępnych programach prosto na Twoją skrzynkę.