• (61) 226 13 40

Izabela Soboćko

Prezes Zarządu

Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Poznaniu uzyskując tytuł magistra ekonomii oraz Nottingham Trent University uzyskując stopień Executive MBA. Audytor funduszy UE oraz ZSZ, ukończyła szereg kursów księgowych, kadrowych i podatkowych. Z funduszami UE związana od 2004 r. Tajniki przyznawania i rozliczania dotacji poznała pracując w Instytucji Wdrażającej w województwie wielkopolskim. Przez prawie 10 lat pełniła rolę Project Managera realizując projekty i czuwając nad pracą zespołów projektowych w środowisku międzynarodowym. Tworzyła dział rozliczający projekty unijne w firmie doradczej. Z ECDF Dotacje związana od 2017 r., kiedy to objęła stanowisko Kierownika odpowiedzialnego za rozwój Działu Realizacji Projektów UE. Od października 2021 r. już w roli Dyrektor Zarządzającej odpowiada za rozwój całej organizacji. Obecnie Prezes Zarządu ECDF Dotacje.

Fascynują mnie ludzie i… góry - bo inspirują i uczą pokory.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl