• (61) 226 13 40

Irmina Jankowska

Koordynator projektów UE

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Związana z ECDF Dotacje od 2011 roku: zaczynając od praktyk, poprzez staż, obecnie pracuje w Zespole Koordynatorów projektów UE. Jej wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu projektów zaowocowało opracowaniem prawie 100 dokumentacji aplikacyjnych. Zajmuje się analizą potencjalnych projektów i poszukiwaniem możliwości finansowania oraz pozyskiwania funduszy na realizację różnorodnych przedsięwzięć, zarówno na poziomie krajowym, jak i regionalnym. Obecnie specjalizuje się w projektach inwestycyjnych, B+R oraz związanych z OZE. Zawsze stawia na rozwój i zdobywanie nowych kompetencji, dlatego ma na swoim koncie udział w wielu szkoleniach i konferencjach. W swojej pracy zawsze stawia na profesjonalizm, zaangażowanie i budowanie trwałych relacji ze współpracownikami oraz Klientami.

Wolny czas spędzam aktywnie na grze w badmintona lub na spacerach z psem, a zimą na biciu rekordów prędkości na snowboardzie.

Koszyk na zakupy
ECDF DOTACJEMONITORING DOTACJI UE

Bądź na bieżąco z dotacjami i preferencyjnymi pożyczkami dla Twojego przedsiębiorstwa. Zapisz się do bezpłatnej usługi monitorowania dotacji - zawsze aktualne informacje o dostępnych programach prosto na Twoją skrzynkę.