• (61) 226 13 40

Irmina Jankowska

Koordynator projektów UE

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Związana z ECDF Dotacje od 2011 roku: zaczynając od praktyk, poprzez staż, obecnie pracuje w Zespole Koordynatorów projektów UE. Jej wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu projektów zaowocowało opracowaniem prawie 100 dokumentacji aplikacyjnych. Zajmuje się analizą potencjalnych projektów i poszukiwaniem możliwości finansowania oraz pozyskiwania funduszy na realizację różnorodnych przedsięwzięć, zarówno na poziomie krajowym, jak i regionalnym. Obecnie specjalizuje się w projektach inwestycyjnych, B+R oraz związanych z OZE. Zawsze stawia na rozwój i zdobywanie nowych kompetencji, dlatego ma na swoim koncie udział w wielu szkoleniach i konferencjach. W swojej pracy zawsze stawia na profesjonalizm, zaangażowanie i budowanie trwałych relacji ze współpracownikami oraz Klientami.

Wolny czas spędzam aktywnie na grze w badmintona lub na spacerach z psem, a zimą na biciu rekordów prędkości na snowboardzie.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl