• (61) 226 13 40

Eliza Majchrzak

Starsza Specjalistka ds. realizacji projektów UE

Ukończyła Politechnikę Poznańską uzyskując tytuł magistra inżyniera. Jej doświadczenie techniczne jest istotne przy realizacji projektów badawczo-rozwojowych. Związana z funduszami unijnymi od 2013 roku. Pracę w ECDF Dotacje rozpoczęła w listopadzie 2014 roku. Początkowo zajmowała się doradztwem biznesowym realizując usługi dla MŚP. Następnie przeszła do Działu Pozyskiwania Dotacji UE, gdzie pracowała przy opracowywaniu projektów, a od czerwca 2017 roku zasiliła szeregi Działu Realizacji Projektów UE.  Wspiera beneficjentów m.in. w zakresie postępowań ofertowych, składania wniosków o płatność czy kontroli. Jej mocną stroną jest duże doświadczenie w różnych programach i działaniach – fundusze unijne, norweskie czy ZUS. Posiada umiejętności przewidywania problemów i jednocześnie sprawnego im zapobiegania.

Interesuję się naukami przyrodniczymi. Lubię tworzyć; próbuję swoich sił w malarstwie i rękodzielnictwie. Uwielbiam podróże i marzę, by odwiedzić wszystkie kontynenty.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl