• (61) 226 13 40

Eliza Majchrzak

Starsza Specjalistka ds. realizacji projektów UE

Ukończyła Politechnikę Poznańską uzyskując tytuł magistra inżyniera. Jej doświadczenie techniczne jest istotne przy realizacji projektów badawczo-rozwojowych. Związana z funduszami unijnymi od 2013 roku. Pracę w ECDF Dotacje rozpoczęła w listopadzie 2014 roku. Początkowo zajmowała się doradztwem biznesowym realizując usługi dla MŚP. Następnie przeszła do Działu Pozyskiwania Dotacji UE, gdzie pracowała przy opracowywaniu projektów, a od czerwca 2017 roku zasiliła szeregi Działu Realizacji Projektów UE.  Wspiera beneficjentów m.in. w zakresie postępowań ofertowych, składania wniosków o płatność czy kontroli. Jej mocną stroną jest duże doświadczenie w różnych programach i działaniach – fundusze unijne, norweskie czy ZUS. Posiada umiejętności przewidywania problemów i jednocześnie sprawnego im zapobiegania.

Interesuję się naukami przyrodniczymi. Lubię tworzyć; próbuję swoich sił w malarstwie i rękodzielnictwie. Uwielbiam podróże i marzę, by odwiedzić wszystkie kontynenty.

Koszyk na zakupy
ECDF DOTACJEMONITORING DOTACJI UE

Bądź na bieżąco z dotacjami i preferencyjnymi pożyczkami dla Twojego przedsiębiorstwa. Zapisz się do bezpłatnej usługi monitorowania dotacji - zawsze aktualne informacje o dostępnych programach prosto na Twoją skrzynkę.