• (61) 226 13 40

Dominika Ruszczyńska

Starsza Specjalistka ds. realizacji projektów UE

Z wykształcenia jest ekonomistką, a z zawodu specjalistką ds. rozliczania projektów unijnych. Posiada doświadczenie w finansach od 2006 roku. Z dotacjami zaczęła pracować w 2009 roku, a do Działu Realizacji Projektów UE ECDF Dotacje dołączyła w roku 2017. Profesjonalistka. Jej umiejętności organizacji pracy sprawiają, że jest efektywna i szybko osiąga wyznaczone cele. Potrafi budować i utrzymywać długofalowe relacje biznesowe. Zawsze chętnie wspiera członków zespołu dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Potrafi dobrze doradzić oraz znaleźć najbardziej bezpieczną i zarazem efektywną opcję rozwiązania problemu.

Zamieniam marzenia na cele, a plany na działania.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl