• (61) 226 13 40

Bartłomiej Aksman

Starszy Specjalista ds. funduszy UE, Specjalista ds. marketingu internetowego

Absolwent Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM na kierunku dziennikarskim o specjalizacjach reklama i promocja oraz zarządzanie komunikacją w biznesie. Jako członek Zespołu Specjalistów ECDF Dotacje odpowiada za opracowywanie dokumentacji aplikacyjnych oraz bierze czynny udział w budowaniu koncepcji projektów związanych z rozwojem biznesu, głównie w obszarze prac badawczo-rozwojowych oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań. Może pochwalić się licznymi sukcesami we flagowych konkursach inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych organizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. W ECDF Dotacje pełni również funkcję redaktora odpowiedzialnego za obszar związany z publikacjami eksperckimi. Autor szeregu artykułów o tematyce związanej z funduszami UE.

Prywatnie pasjonuję się muzyką alternatywną oraz klasyką kina. Spełniam się również w roli współkompozytora oraz gitarzysty w zespole post-rockowym.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl