• (61) 226 13 40

Bartłomiej Aksman

Starszy Specjalista ds. funduszy UE, Specjalista ds. marketingu internetowego

Absolwent Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM na kierunku dziennikarskim o specjalizacjach reklama i promocja oraz zarządzanie komunikacją w biznesie. Jako członek Zespołu Specjalistów ECDF Dotacje odpowiada za opracowywanie dokumentacji aplikacyjnych oraz bierze czynny udział w budowaniu koncepcji projektów związanych z rozwojem biznesu, głównie w obszarze prac badawczo-rozwojowych oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań. Może pochwalić się licznymi sukcesami we flagowych konkursach inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych organizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. W ECDF Dotacje pełni również funkcję redaktora odpowiedzialnego za obszar związany z publikacjami eksperckimi. Autor szeregu artykułów o tematyce związanej z funduszami UE.

Prywatnie pasjonuję się muzyką alternatywną oraz klasyką kina. Spełniam się również w roli współkompozytora oraz gitarzysty w zespole post-rockowym.

Koszyk na zakupy
ECDF DOTACJEMONITORING DOTACJI UE

Bądź na bieżąco z dotacjami i preferencyjnymi pożyczkami dla Twojego przedsiębiorstwa. Zapisz się do bezpłatnej usługi monitorowania dotacji - zawsze aktualne informacje o dostępnych programach prosto na Twoją skrzynkę.